Android Developer

Odesa, UA
Connectis
Джерело : Just Join IT
Ця вакансія не доступна у вашій країні.

Wspólnie z naszym Partnerem, pionierem w branży finansowej, poszukujemy specjalisty na stanowisko Android Developer. Nasz Partner to ceniony lider, zajmujący kluczową pozycję w sektorze finansów.

Specjalista będzie wdrażał nowe procesy, produkty czy funkcjonalności uwzględniając trendy w rozwoju systemów informatycznych.

Technologie i narzędzia : Android, Kotlin, SOLID JS, RxJava

Tryb pracy : hybryda Warszawa / Łódź

Twoje obowiązki :

  • Projektowanie i implementacja aplikacji mobilnej na platformie Android
  • Tworzenie oprogramowania i testowanie systemów informatycznych
  • Analiza funkcjonalna systemów i rekomendowanie usprawnień

Wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Android Developer
  • Znajomość architektury wysokopoziomowej : Clean Architecture, SOLID JS
  • Znajomość języka Kotlin (minimum 3-letnie doświadczenie)
  • Znajomość architektury prezentacji : MVI+ Coordinators
  • Doświadczenie w asynchroniczności : RxJava

Mile widziane :

Znajomość zagadnień z kryptografii szyfrowanie danych, skróty, podpis kluczem

Oferujemy

  • Spotkania integracyjne i możliwość uczestnictwa w meetupach technologicznych
  • Indywidualnego Opiekuna który zajmie się sprawami kadrowo / HR-owymi
  • 5000PLN za polecenie Specjalisty do któregokolwiek z naszych projektów
  • Bliską współpracę z doświadczonym zespołem Programistów, Testerów
  • Długofalową współpracę w dużej firmie o stabilnej strukturze
  • Proces rekrutacyjny prowadzony w pełni zdalnie
  • Elastyczność w przypadku chęci zmiany projektu
  • Długofalową współpracę
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Пов'язані робочі місця